Projekt Za odgovorno odrastanje mladih

Već nekoliko godina u suradnji sa Psihološkim centrom Tesa škola provodi projekt Za odgovorno odrastanje mladih. Projektom su obuhvaćeni učenici prvih razrednih odjela i njihovi roditelji.

Dana 16.5. 2023. god. psihologinja Psihološkog centraTesa, Stanislava
Džaja, održala je predavanje za roditelje na temu Komunikacija s
adolescentima na Zoom platformi.
Psihologinja je Džaja u svom predavanju ponudila  roditeljima podršku i savjete kako s adolescentima imati zdravu komunikaciju, te kako im olakšati nošenje sa svakodnevnim izazovima. Nakon predavanja roditeljima se predstavio novi načelnik policije gosp. Marijan Kardaš. Načelnik se obratio roditeljima povodom nesretnih događaja u školi u Srbiji te vala oponašanja koji se javio među učenicima i naše županije. Pozvao je roditelje na povećan oprez i suradnju .

Marina Hren, pedagoginja

objavio: Mirela Petrović   datum: 6. 6. 2023.