Aktualnosti

Mrežni seminar Sigurnost i zaštita zdravlja na radu

Na mrežnom seminaru Sigurnost i zaštita zdravlja na radu održanom 19. prosinca 2023. u organizaciji Industrijsko strojarske škole Zagreb nazočili su po drugi put i učenici IOŠ Sisak. Na poziv nastavnice Oriane Zgombić sudjelovali su učenici: Tin Cvetanović, Filip Čunčić, Viktor Kovač, Roko Probst, Ivano Radojević, Pavao Uvalić i učenica Melissa Šneller.

Interaktivnim videosadržajima i digitalnim kvizovima mrežni seminar je ukazao na značaj tehničkog dijela zaštite na radu i sigurnost primjene pravila zaštite na radu.

Na mrežnom seminaru je sudjelovalo dvjestotinjak učenika prvih razreda srednjih škola obrazovnog sektora strojarstvo, brodogradnja i metalurgija. Učenik Roko Probst ostvario je rezultat za 21. mjesto. Čestitke Roku!

Oriana Zgombić

zahvala.jpg (731.46 KB)
kahoot.jpg (718.79 KB)
5.jpg (375.16 KB)
4.jpg (704.89 KB)
3.jpg (959.24 KB)
2.jpg (933.24 KB)
1.jpg (595.44 KB)
ucenici.jpg (808.36 KB)

objavio: Mirela Petrović   datum: 8. 1. 2024.