Aktualnosti

Sjećanje na Vukovar

Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje obilježavamo 18. studenog.
Naša je škola tijekom nekoliko dana na razne načine obilježila ovaj dan.

Tako su sjećanje na Vukovar učenici 3. r obilježili infografikama i čitanjem Priče o vremenu Siniše Glavaševića pod mentorstvom nastavnice Hrvatskoga jezika S. Tomazinić Krotin.
Učenici 1. a i 1. b su uz čitanje Glavaševićevih Priča iz Vukovara gledali dokumentarni film Zaustavljeni glas što su pripremile nastavnica Hrvatskoga jezika M. Petrović i knjižničarka A. Baiutti.
Zajedničkim angažmanom nastavnice Politike i gospodarstva I. Balaško, nastavnice Hrv. jezika M. Petrović i knjižničarke A. Baiutti te uz podršku ravnatelja i zaposlenika škole, brojni su učenici zapalili svijeće za Vukovar.

objavio: Mirela Petrović   datum: 25. 11. 2023.