Dan otvorenih vrata

U četvrtak 11. travnja održali smo Dan otvorenih vrata. Više od 70 učenika (OŠ Viktorovac, OŠ Zorke Sever, Popovača;  OŠ D. Tadijanovića, Petrinja; OŠ I. G. Kovačić, Gora; OŠ Budaševo – Gušće – Topolovac i  OŠ I. Antolčića, Komarevo) posjetilo je našu školu kako bi pobliže upoznali programe obrazovanja koje nudimo.

Tijekom obilaska škole obišli su radionice za praktičnu nastavu, školsku knjižnicu i školsku dvoranu. Okupljene učenike u pratnji pedagoga i nastavnika pozdravio je ravnatelj škole, a upoznali su i pedagoginju, knjižničarku i nastavnike iz školskih radionica. Osmašima smo se predstavili prezentacijom i filmom o školi i našim učenicima, a nakon obilaska su se i okrijepili prije povratka svojim kućama.

objavio: Mirela Petrović   datum: 15. 4. 2024.