Infografika “Koronavirus – zaštiti sebe i druge”

Nagradni natječaj za izradu infografike na temu

“Koronavirus – zaštiti sebe i druge”

Osnovne i srednje škole Republike Hrvatske sudjelovale su u nagradnom Natječaju u izradi infografike na temu „Koronavirus – zaštiti sebe i druge“.

Nagradni natječaj provodio se ciljem poticanja učenika da steknu znanja i razviju svijest o zaštiti zdravlja tijekom epidemije bolesti COVID-19.
Željelo se uključiti učenike i potaknuti ih da na originalan i kreativan način prikažu svoje mišljenje i izraze svoj stav o ovoj temi. Najbolji radovi bit će i  nagrađeni u dvije kategorije: radovi učenika osnovnih škola i radovi učenika srednjih škola.

Učenici Industrijsko-obrtničke škole Sisak sudjelovali su u opisanom Natječaju. Pohvaljujemo kreativnost i marljivost učenika:  Leona Jakobašića, Marija Gavrana, Karla Marinića , Lovre Debeljaka, Luke Pejnovića i Josipa Zaviteca. Njihove infografike možete  pogledati u privitku.

objavio: Ivan Vrbik   datum: 12. 11. 2020.